Stránka 1 z 1
RC vysíače
Napsal: 21 led 2016 14:02
od Flare
Pánové, pořizoval někdo v poslední době kvalitní pákovou vysílačku na auto?
Mám 10 let MC-12ky dvě, ale spokojenost klesá ... přemýšlím o náhradě za 2.4GHz, nicméně všechny jsou primárně letecké, což je hromada balastu. Pro auta stací 7-8 kanálů, žádné složité mixy.
Pořád se dělá Futaba FC-18 ale standardně je FM, hned předělávat je asi zbytečné.
Jsem zvědav na doporučení, díky.
Re: RC vysílače
Napsal: 21 led 2016 14:11
od Hanys
Svoji stařičkou Futabu jsem ke své maximální spokojenosti nechal předělat tady:
http://www.mzkservis.cz/
Poslal jsem vysílač na adresu a přišel cca do 14-ti dnů spolu s fakturou předělaný. Super! :cool
Re: RC vysíače
Napsal: 21 led 2016 15:17
od chazzy93
Já mám tuto
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html je teda sice letecká, ale je to šestikanál a myslím si že za dobrý peníze. Já su s ní spokojenej, ale možná je to tím, že su nenáročnej.

Re: RC vysíače
Napsal: 21 led 2016 18:54
od Zdenda
Mám Auroru 9 a dnes už bych ji nebral, telemetrické přijímače stojí pěknou pálku. Sympatičtější mi dnes je Turnigy i10 anebo - a to víc - Taranis. Tomu se bude těžko konkurovat a navíc je dost univerzální, žádná schémata jako u leteckých vysílačů. Sice ho nemám, ale dost se na něj pějí ódy.
Re: RC vysíače
Napsal: 21 led 2016 19:04
od marek jk
Tome mrkni na Hitec, já ho mam několik let a pohoda. Nejsou cenově přehnané, jen náhradní přijímač je trochu dražší, např.Turnigy za tu cenu koupíš dva.
Re: RC vysíače
Napsal: 09 pro 2016 16:50
od PAPAN
Mam podobnou 9k i tu starší verzi. Stou starší (bez displeje nastavovanou přes PC) jsem spokojenější. Jde toho na ní hodně nastavit ale jen u počítače. Na složitý mixy kašli - každá má možnost ručního nastavení.