Stránka 1 z 1
"futrál" na rc soupravu
Napsal: 31 srp 2010 10:26
od Marek Drapal
zdravím, někde sem tu viděl obal na visílačku, dalo se s tím normálně jezdit. po dnešní jízdě sem měl zmrzlý ruky a vysílačka byla celá mokrá. jinak mám SPEKTRUM DX5e. soráč jestli zakládám zbytečně dalsí téma.
Re: "futrál" na rc soupravu
Napsal: 31 srp 2010 14:44
od Flare
Obal mám na pákovku přímo od Graupnera, nečekej zahřátí rukou, ale spíše ochranu proti dešti a vlhkem při položení na zem. Myslím, že je to užitečná, ale docela drahá legrace (okolo 1000 Kč myslím).
Re: "futrál" na rc soupravu
Napsal: 31 srp 2010 16:52
od Marek Drapal
no právě. já si byl dneska zajezdit s autem, ale bál sem se aby se vysílačce něco nestalo.. a nepamatuješ si odkud si ho koupil??
Re: "futrál" na rc soupravu
Napsal: 31 srp 2010 17:15
od Flare
Kupoval jsem ho u pana Hnízdila po opravě vysílačky,
www.rcservis.cz
Re: "futrál" na rc soupravu
Napsal: 31 srp 2010 17:34
od Raduz
Re: "futrál" na rc soupravu
Napsal: 31 srp 2010 18:29
od wranglik
na Hobbykingu maji ten kryt taky za 12dolaru taky si ho chci koupit a ja mam DX6i a ta tam pry jde vpohode takze pokud chces tak ti ho pak muzu objednat a vyjde i s postou na cca 350kc v nasich viz odkaz
http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh ... p_Ready%29