Dotaz (Jak zveřejnit svůj model na těchto stránkách?)

Co se vám na stránkách http://www.rctrucktrial.cz líbí či nelíbí, co vám zde chybí.
Delta
Nováček na fóru

Dotaz

Příspěvek od Delta »

Mám takový dotaz stavým model a chtěl bych ho uveřejnit veSTAVBA MODELŮ.Za odpovědi dekuji.
HonzaP
Občasný přispěvatel fóra

Příspěvek od HonzaP »

Je to jednoduché.
Pošli mi všechny materiály, které chceš uveřejnit na email: honzap@rc-trial.com (pokud je toho hodně, rozděl to do více mailů). Můžou to být fotky, videa, nákresy, popis stavby, prostě cokoliv a já to tam vrazim.

Nemůžu slíbit, že to bude hned, protože jsem hodně vytíženej, ale dám to tam hned jak se k tomu dostanu :-)

HonzaP
Delta
Nováček na fóru

Příspěvek od Delta »

Děkuji za odpověď. Pošlu vám něco ale až asi po vánocích.
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

Ahoj Honzo
Technicky dotaz, kdyz chci do sve odpovedi vlozit fotku, nebo nejaky obrazek, musim to delat pres tebe? Pokud ne, tak mi prozrad to kouzlo, mne to furt nejak nejde. :wink: Dik
HonzaP
Občasný přispěvatel fóra

Příspěvek od HonzaP »

Musíš mít obrázek uloženej někde na webu a pak zadáš jeho cestu mezi značky Img (při psaní zprávy tlačítko Img pod předmětem)

Kód: Vybrat vše

[img]http://rc-trial.com/nejakyobrazek.jpg[/img]
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

A kdyz je nemam ulozene na webu, tak to nejde? Asi ne, skoda, chtel jsem tady popsat stavbu spec. trialu MB Actros a bez obrazku a foto to moc nepujde, taky jsem sehnal dalsi info o portalovych napravach, ale bez instruktaznich foto to nebude ono :?
rcrogi
Junior člen fóra

Příspěvek od rcrogi »

Čo tak skúsiť použiť tento spôsob http://www.rcauto.sk/modules.php?name=F ... topic&t=68

Používame ho na našom webe k plnej spokojnosti adminov aj uživateľov. :wink:
Igor
Mini-T, M18, FG Marder 1:6,
Karel Griessl
Senior člen fóra

Příspěvek od Karel Griessl »

Slick7 píše:A kdyz je nemam ulozene na webu, tak to nejde? Asi ne, skoda, chtel jsem tady popsat stavbu spec. trialu MB Actros a bez obrazku a foto to moc nepujde, taky jsem sehnal dalsi info o portalovych napravach, ale bez instruktaznich foto to nebude ono :?

Přimlouvám se, k dotažení tohoto problému do konce, myslím, že průběh stavby, by byl zajímavý i pro ostatní a zejména soupeře,aby věděli co je čeká v nadcházející sezoně.Myslím to v dobrém. :D
Karel Griessl
RC Truck Trial-MOUCHOD, RC Truck Trial-Liaz, RC Truck trial - AVIA Future, crawler Bully, expediční Toyota Hilux, RC helicopters, RC Truck trial Praga V3S, Tatra Jamal - Dakar 2012,
http://www.teamairspeed.com
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

rcrogi píše:Čo tak skúsiť použiť tento spôsob http://www.rcauto.sk/modules.php?name=F ... topic&t=68

Používame ho na našom webe k plnej spokojnosti adminov aj uživateľov. :wink:

A v cem to resi muj problem? Ja nejsem zas takovej odbornik v tomhle, ale porad se tady bavime o tom, ze je musim prvne ulozit nekam na web(nevim kam) a pak musim tady zadat adresu, aby to bylo videt.
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

Karel Greissl napsal: Přimlouvám se, k dotažení tohoto problému do konce, myslím, že průběh stavby, by byl zajímavý i pro ostatní a zejména soupeře,aby věděli co je čeká v nadcházející sezoně.Myslím to v dobrém. :D

Zadne strachy, my se nepotkame, ja budu soutezit v sekci TXT. Special, ktery jsem chtel stavet a mel byt souperem Snailera se dostane maximalne do faze vykresove dokumentace a to bohuzel z casovych duvodu, budu rad kdyz postavim MB Actrose. Jo, male dite je zahul na cas. :D
HonzaP
Občasný přispěvatel fóra

Příspěvek od HonzaP »

Jak jsem již psal, pokud chcete tady na webu cokoliv zveřejnit (fotky, videa, texty, prostě cokoliv) zašlete mi to mailem a já to na web vložím
rcrogi
Junior člen fóra

Příspěvek od rcrogi »

Slick 7 : prosím ťa, prečítal si si vlastne ten návod v odkaze? Tam je presne postup ako dostať obrázok na web a na stránku náhlad. Nebud lenivý a aj čítaj, nielen píš!! Podľa toho to pochopili už aj úplní lamovia. :D
Igor
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

Ja jsem ti psal soukromne Rogi, aby jsi mi to osvetlil, ale ty jsi mi naodpovedel, tak si nestezuj. :lol: Ja tyhle veci potrebuji vysvetlit po lopate :D :D Tak to zkus, treba i soukromne, protoze to co pripada jednoduche tobe, to pro me muze byt Spanelska vesnice, nenapadlo te to :? :?
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

HonzaP píše:Jak jsem již psal, pokud chcete tady na webu cokoliv zveřejnit (fotky, videa, texty, prostě cokoliv) zašlete mi to mailem a já to na web vložím
Ahoj Honzo, jeste to upravim a uz to posilam. :D
rcrogi
Junior člen fóra

Příspěvek od rcrogi »

Slick 7:
Ked postupuješ podľa toho návodu tak to vyzerá takto a nečerpáš miesto na tunajšom servery. Poštu som nedostal lebo som u zákazníka a nemám zo sebou notas.:(

Obrázek
Igor
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

Uz jsem to pochopil Rogi, i jsem si prectl odkaz, ktery jsi mi uvedl. Diky :D Zkusim to a kdyz to nepujde, tak to poslu Honzovi.
HonzaP
Občasný přispěvatel fóra

Příspěvek od HonzaP »

Hlavně dávej pozor SLicku, abys do fóra vložil jen náhledy nebo malé obrázky. Pořád jsou ještě lidi s pomalým připojením :wink:

Pokud bys chtěl cokoliv ve větší kvalitě nebo napsat jakýsi článek o stavbě, pošli to a já to hodím na hlavní stránku.
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

Asi vytvorim vetsi clanek a poslu ti ho i s fotkama a ty to uz nejak zpracujes, vidim to jako nejlepsi reseni, nechci se poustet do neceho, cemu dostatecne nerozumim. :) :) Mohl by jsi to dat treba do Stavby modelu a nazvat to MB Actros. Slo by to?
HonzaP
Občasný přispěvatel fóra

Příspěvek od HonzaP »

Jasně
Slick7
Senior člen fóra

Příspěvek od Slick7 »

Honzo, v posledni dobe se zacal mezi uzivateli internetu sirit novy druh komunikace a to zivy rozhovor(telekomunikace) a chat, prostrednictvim programu Skype.
Bylo by mozne rozsirit osobni profil o tento kontakt? :)
Odpovědět