TRX-4 DEFENDER

Nabídky k prodeji pro RC trial modely, díly, služby.
Pravidla fóra
Pro bazar platí následující pravidla: jde o soukromou inzerci nebo nabídky malovýrobního charakteru týkající se výhradně modelů aut. Autor inzerátu je povinen uvézt dostatečné kontaktní informace, nezavádějící obsah inzerátu a po skončení jeho platnosti požádat o jeho smazání. Pro ostatní přispěvatele platí, že komentáře se mohou výhradně týkat inzerátu (např. upřesnění předmětu koupě či prodeje).

V jednom tématu může být pouze jeden inzerát, předmět tématu by měl vystihovat obsah inzerátu - prosté "prodám" nic neřekne.

Inzeráty nebo příspěvky neodpovídající pravidlům budou smazán bez dalších upozornění.
Odpovědět
vincent
Nováček na fóru
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2013 21:29

TRX-4 DEFENDER

Příspěvek od vincent »

prodám defendra + dvě baterie + nabíječku + vysílačku + dvě kola + původní boudu. auto je osvětlené se samostatným ovládáním, zvukový modul, vodotěsné 20kg servo, bec 6A foxy, kovové kliky, kovové stěrače, mříže na světlech a oknech, kovové bedloky, zástěrky, prostě vše co je na fotkách. origo bouda provrtaná a na černé se na pár místech odlupuje barva (moje první stříkaná lexanka), jinak vše 100% funkční. cena 15000 kč + případná pošta. vincentvtg@seznam.cz 774117732 https://vincentvtg.rajce.idnes.cz/defender/
Odpovědět