Pro potenciální problémy s přihlášením tady na fórum, pokud by se vám objevila chyba přihlášení, není problém v hesle ale v cookies. Nutno vymazat mezipaměť a cookies v Nastavení vašeho prohlížeče.

Pravidla pro sekci Dílna, vybavení a pracovní postupy

Domácí dílna, nářadí a technika, postupy a modelářské technologie.
Zamčeno
Flare
Administrátor
Příspěvky: 4300
Registrován: 12 lis 2005 10:39
Skype: flarecz
Účastník závodů RCTT: ano
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pravidla pro sekci Dílna, vybavení a pracovní postupy

Příspěvek od Flare »

Pravidla pro sekci Dílna, vybavení a pracovní postupy:

- všechno o vrtání, frézování, leštění, lepení, lakování, apod.
- konstrukční a technologické modelářské i jiné postupy a metody

Dbejte prosím o vazbu na modelařinu, zejména tu naši trialovou
:D

PRAVIDLA:

1) Nezakládat duplicitní příspěvky (na příspěvek reagujte vždy zasláním odpovědi a ne vytvořením nového témata)

2) Předmět by měl být vždy výstižný, aby bylo ihned zřetelné, o co jde (nepoužívejte předměty typu "pomoc", "poraďte" a pod.)

3) Vyjadřujte se slušně, nepoužívejte vulgární výrazy

4) Dříve, než se na něco zeptáte, přečtěte si prosím ostatní příspěvky jestli už dané téma nebylo na tomto fóru probíráno.

5) Pokud někdo vloží příspěvek, o kterém se dá říci že je zbytečný až obtěžující (např. týkající se témat už jednou probíraných), nereagujte na něj. Snad to tazateli dojde samo!

6) Maximální povolená velikost obrázku pro přímé umístění je 640x480, větší obrázky vkládejte jako odkazy prolinkem přes zmenšeninu. Důvodem je zejména ohleduplnost k přenosové kapacitě čtenářů.

7) Toto fórum je v češtině nebo slovenštině! Cizí jazyk je povolen jen v samostatném tématu, který je označen v názvu jazykem ve kterém je téma (např. ENG, PL..). Toto není projevem jazykové nesnášenlivosti ale čistě potřebou vycházející čitelnosti, přehlednosti.

Příspěvky porušující pravidla budou smazány, na opakované porušení budete upozorněni. Administrátor si vyhrazuje právo upravit příspěvek (např. zmenšením obrázku apod. nebo zkrácením citací). Opakované porušení pravidel vede k zablokování účtu dočasně nebo trvale.

/Flare

Zamčeno