Tatra 815 S1

Představení vašich modelů, fotografie ze stavby a ježdění.
vormsik
Občasný přispěvatel fóra
Účastník závodů RCTT: ne

Re: Tatra 815 S1

Příspěvek od vormsik »

Díky za podporu.Jinak lip to neumím je mi jen 14let. -smile
VormCZ!k

David
Senior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

vormsik píše:Díky za podporu.Jinak lip to neumím je mi jen 14let. -smile
Ne oni by si mohli už taky uvědomit že né každý má přístup k soustruhu či frézce a o tom to všechno je tady na to skoro nikdo nemyslí se mi zdá -smile a další věc né každý je tak zdatný aby vytočil tatrováckou rouru a proč to nevyřešit jinak to de mezi normálníma lidma taky -biggrin
David

vormsik
Občasný přispěvatel fóra

Příspěvek od vormsik »

Ano souhlasím.Už pracuji na řízení a vidím to tak že ráno bude hotové.
VormCZ!k

Hepcziiik
Expert fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hepcziiik »

Mno já bych řekl, že většina příspěvků se tu točí kolem toho, že vormsík založil vlákno, kde uvedl na čem začíná pracovat a téměř v každém dalším jeho příspěvku se od původního záměru vzdálí o deset světelných let... Co na tom, že z toho bude buggyna s korbou a kabinou z tatry. Měl to ale tak prezentovat v úvodu... Jinak mu přeju, ať se mu vozítko podaří, protože když to bude jezdit, bude to každopádně vzpruha do další práce a zlepšování se. Myslím že každý tady si dokáže uvědomit, že ne každý má doma strojařskou dílnu a 30 let zkušeností, ale i já, který tady zatím nepředvedl nic, co by mohli druzí chválit, bych byl rád, kdyby tu vlákna měla nějakou formu, logiku, aby z nich bylo vidět, že ten kdo vlákno založil nejdřív chvíli přemýšlel, co má vlastně v plánu. Ono se to pak i mnohem líp čte a člověk se těší na každý další pokrok ve stavbě bez ohledu na to, co je to za model
"Výkonnost vozidla není závislá jen na počtu koní, nýbrž na stupni porozumění mezi člověkem a vozidlem" (dílenská příručka Praga V3S)
"Jedete-li s větrem v zádech, naučte se využívat jeho sílu" (příručka k obsluze Trabant 601)

Střelec

Příspěvek od Střelec »

Asi to bude Tatra bez pevných náprav a středové mostní trubky.Trefa???

vormsik
Občasný přispěvatel fóra

Příspěvek od vormsik »

ANO trefa :D .A doufám ze sem zítra hodím další foto.
VormCZ!k

Jozef Dojčar
Expert fóra

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Sory, že nejsem normální. Modelařím už od 10 let a i když jsem soustruh neměl, modely Tatrovek jsem s rourou stavěl vždy. Ale o tohle tady ani moc nejde. Tenhle model mi připomíná kachnu s labutím krkem, pelikáním zobákem a pavím ocasem. Nejsem prostě nadšenec do měsíčních vozítek.
Snad jsem to autorovi moc neznechutil ale schází mi tu trochu kultůry.
Toť můj názor.

Baterfly
Klub RC Truck Trial Praha
Účastník závodů RCTT: ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baterfly »

David píše:
Ne oni by si mohli už taky uvědomit že né každý má přístup k soustruhu či frézce a o tom to všechno je tady na to skoro nikdo nemyslí se mi zdá -smile a další věc né každý je tak zdatný aby vytočil tatrováckou rouru a proč to nevyřešit jinak to de mezi normálníma lidma taky -biggrin
Vormsik on tady taky nikdo nečeká že 14ti letej kluk bude stavět modely jako Pepa nebo Aleš. Ale aspoň napiš co to vůbec stavíš. Jestli auto na trial nebo pro zábavu.

Davide já být tebou tak si přečtu tohle vlákno viewtopic.php?f=9&t=738 ještě jednou a pak bych si zalezl někam do koutku a dlouze o sobě přemýšlel. :sad :sad :sad

David
Senior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Baterfly píše:
David píše:
Vormsik on tady taky nikdo nečeká že 14ti letej kluk bude stavět modely jako Pepa nebo Aleš. Ale aspoň napiš co to vůbec stavíš. Jestli auto na trial nebo pro zábavu.

Davide já být tebou tak si přečtu tohle vlákno viewtopic.php?f=9&t=738 ještě jednou a pak bych si zalezl někam do koutku a dlouze o sobě přemýšlel. :sad :sad :sad
To nebylo mířený na vormiska ale na vás členy tohoto fora především pražáky, kteří mi přijdou až moc arogantní. Týká se to jen některých.
David

Baterfly
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baterfly »

Davide to jsem taky pochopil. To že ti někdo řekne názor narovinu a nebo že tu chce mít pořádek neznamená že je arogantní. Ještě že nejsem moderátor, to by byl mazec. :D

Vormsik dobrý by bylo kdyby jsi si doplnil v profilu aspoň věk a odkud jsi a tady to nech smazat a založ nové vlákno o modelu. Bude to lepší než tady pokračovat.

vormsik
Občasný přispěvatel fóra

Příspěvek od vormsik »

Ahoj předem žádám o smazání vlákna.Dekuji
VormCZ!k

j.p.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.p.m »

Jsem taky jeden z těch co mají rádi pořádek, a to nejenom zde na foru.Arogance tu občas je, řekl bych ale že je u těch mladších ročníků. Bohužel ale o sobě víme málo, protože naprostá většina z vás vůbec nevyplňuje údaje do profilu. Dále plno lidí prostě něco napíše a odešle, ale že to nemá hlavu ani patu, věty nerozdělené, háčky, čárky, pravopisné chyby....Zkuste si po sobě přečíst co napíšete a tlačítko odeslat potvrďte s rozvahou.
Lidi se tu snaží pomáhat, tak si toho važme a neřešme kdo má jaké strojní vybavení nebo možnosti, i bez toho se dá dělat pěkná modelařina.
A buďte rádi že administrátor je tak hodný.

j.p.m
j.p.m

David
Senior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Baterfly píše:Davide to jsem taky pochopil. To že ti někdo řekne názor narovinu a nebo že tu chce mít pořádek neznamená že je arogantní. Ještě že nejsem moderátor, to by byl mazec. :D

Vormsik dobrý by bylo kdyby jsi si doplnil v profilu aspoň věk a odkud jsi a tady to nech smazat a založ nové vlákno o modelu. Bude to lepší než tady pokračovat.
Narovinu ti říkám že až se s tebou někdy možná potkám tak to nebude hezký! A nemám už vůbec rád to když někdo začne něco odsuzovat do záhuby a ještě z toho anic neviděl tak jak se to stalo s mým původním projetem Man 8x8. Nikdo nic neviděl ze stavby a všichni ste to tady odsuzovali do věčné záhuby. Ale je zajímavá další věc že to odsuzovali především pražáci :?
Naposledy upravil(a) David dne 19 črc 2010 22:11, celkem upraveno 1 x.
David

M.S
Senior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.S »

Narovinu ti říkam, že si chlapče opět koleduješ... :wink:

(a rozhodně si nemysli, že bych byl z cajzlova nějak odvázanej)
Naposledy upravil(a) M.S dne 19 črc 2010 22:14, celkem upraveno 1 x.

Dave+-
Senior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave+- »

David píše:
Baterfly píše:Davide to jsem taky pochopil. To že ti někdo řekne názor narovinu a nebo že tu chce mít pořádek neznamená že je arogantní. Ještě že nejsem moderátor, to by byl mazec. :D

Narovinu ti říkám že až se s tebou někdy možná potkám tak to nebude hezký!
Nechtěl jsem se zapojovat , ale tohle už je moc. Nikomu tu neporadíš a ještě všechny kritizuješ jak jsou špatní....Zamysli se nadsebou a jak se říká Dej si studenou sprchu,facku,kafe a pak něco piš na forum.Jsem taky z moravy a ikdyž je např.Bartefly z Prahy tak se mi snažil pomoct a o tom forum je,né o tom kritizovat všechni ostatní....
PS.Adminovi se omlouvám za další příspěvěk ,ale už jsem nevydržel koukat se na to co tu píše.

David
Senior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

M.S píše:Narovinu ti říkam, že si chlapče opět koleduješ... :wink:
Jen abys pak nebyl překvapenej -biggrin
David

David
Senior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Dave+- píše:
David píše:

Narovinu ti říkám že až se s tebou někdy možná potkám tak to nebude hezký!
Nechtěl jsem se zapojovat , ale tohle už je moc. Nikomu tu neporadíš a ještě všechny kritizuješ jak jsou špatní....Zamysli se nadsebou a jak se říká Dej si studenou sprchu,facku,kafe a pak něco piš na forum.Jsem taky z moravy a ikdyž je např.Bartefly z Prahy tak se mi snažil pomoct a o tom forum je,né o tom kritizovat všechni ostatní....
PS.Adminovi se omlouvám za další příspěvěk ,ale už jsem nevydržel koukat se na to co tu píše.
Kurva už fakt řekni mi koho sem kdy kritizoval akorát neustále vyjadřuju svůj nesouhlas s chováním tady některých členů ,, fora ,, a to především pražáků.
David

Flare
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flare »

Vážení,

právě mi došla trpělivost, takové diskuze na tomto fóru nebudou.
Uživatel David dostal na jeden měsíc ban, aby vychladnul a uklidnil se. Pokud se to bude opakovat, dalším krokem bude trvalé zablokování.

Vraťme se prosím k modelům a racionální debatě. Toto téma zamykám, stalo se bezpředmětným a bude později smazáno.

Flare
/Flare

Klub RC Truck Trial Praha, z.s. (http://www.rctrucktrial.cz)

Zamčeno