Používání cízího jazyka v českých tématech

Co se vám na stránkách http://www.rctrucktrial.cz líbí či nelíbí, co vám zde chybí.
MC-Maxim
Junior člen fóra
Účastník závodů RCTT: ne
Kontaktovat uživatele:

Používání cízího jazyka v českých tématech

Příspěvekod MC-Maxim » 10 črc 2007 15:07

Dlaczego ktos skasowal mojego posta ?

Pisalem ze gdzies juz byly fotki tej Tatry i wyglada naprawde dobrze.

Přesunuto z Modelù

Flare
Administrátor
Účastník závodů RCTT: ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Flare » 10 črc 2007 18:56

MC-Maxim píše:Dlaczego ktos skasowal mojego posta ?

Pisalem ze gdzies juz byly fotki tej Tatry i wyglada naprawde dobrze.

To jsem byl ja. Jednoznacne plati vyse uvedena pravidla - jazyk je cestina, pokud je forum v cizim jazyce bude cele v cizim a oznacene. Ostatni je naprosto neprehledne, prestoze polstinu pasivne ovladam ja treba. Neni to nic proti cizincum, jde o pouzitelnost diskuze.
Naposledy upravil(a) Flare dne 11 črc 2007 10:30, celkem upraveno 1 x.

Jozef Dojčar
Expert fóra

Příspěvekod Jozef Dojčar » 10 črc 2007 19:18

Já bych se Maxima rád zastal. Je to zatím jediný cizinec, který tady aktivně přispívá a proč mu brát možnost vyjádřit svůj názor, když tím nikoho neuráží? Já taky nerozumím všemu co napíše, ale sem tam něco pochopím. :cry:

Flare
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Flare » 10 črc 2007 23:02

Jozef Dojčar píše:Já bych se Maxima rád zastal. Je to zatím jediný cizinec, který tady aktivně přispívá a proč mu brát možnost vyjádřit svůj názor, když tím nikoho neuráží? Já taky nerozumím všemu co napíše, ale sem tam něco pochopím. :cry:

Chapu, nicmene duvodem byla rada stiznosti na necitelnost pri jazykovem experimentovani.

MC-Maxim
Junior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod MC-Maxim » 11 črc 2007 10:02

OK. Jezeli nie moge pisac po Polsku to nie mam zamiaru nic pisac :evil: Dowidzenia.
Tatra T813 Kolos ...

Roman
Expert fóra

Příspěvekod Roman » 11 črc 2007 11:18

Přesně tohle jsem předpokládal :cry: Osobně si myslím , že polština není až tak problem, navíc mi nějak unikla ta "řada stiznosti na necitelnost pri jazykovem experimentovani"
Jak už jsem jednou navrhoval - nechme Maxima psát po polski a stanovme si jednoduché pravidlo UZIVAT HOLE VETY a myslim , že pokud i Maxim bude takto psát tak nebude problém. Já osobně slibuji , že se nebudu pouštět do komplikovaných diskuzí s Maximem v polštině :wink:

MAXIM - ty pisaj dalse do setkych temat tu na forume , no pisaj stroho i jednoducho a setky tu na forume rozumjet budu.
Jestli i vsetky tu na forume budu tobe pisac stroho i jednoducho rozumjet budem setky sebe. :wink:
Tema: KOLOS 8x8 (PL) jest po polski a jest tvoje a mozno tam pisac setko o tvojom "chutnom" :wink: modele Tatry

Co na to admin ?? Zkusíš to s náma ještě ??? Proooosííím :(

Lukas M
Junior člen fóra

Příspěvekod Lukas M » 11 črc 2007 13:56

Mám stejný názor jako Roman navíc Maxim pravidelně aktualizuje svoje téma a žádný problém v tom nevidím, jsem pro aby tu byl dál.

MC-Maxim
Junior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod MC-Maxim » 11 črc 2007 14:20

Ooo .... nie widzialem że temat zostal tu przeniesiony. Pozniej mi to kolezanka przetłumaczy bo nie znam Czeskiego. Pisalem po angielski - powiedzieliscie mi zeby lepiej pisac po Polsku. Pisze po Polsku tez zle :P

I haven`t seen that topic was moved here. Later my friend will translate it to Polish for me. I was writing in English and some say that it will be better to write in Polish. So I`m writing in Polish and it`s bad too.

I don`t understand what is the problem if one of the post is in other language ? If someone don`t understand it just skip it. Or use translator. I was trying czech translator but It wasn`t good.
Naposledy upravil(a) MC-Maxim dne 11 črc 2007 14:23, celkem upraveno 1 x.

Roman
Expert fóra

Hlasování

Příspěvekod Roman » 11 črc 2007 14:22

:?: Proč nemůžu hlasovat - ani přihlášenej ?? :cry:

Roman
Expert fóra

Příspěvekod Roman » 11 črc 2007 14:35

MC-Maxim píše:Ooo .... nie widzialem że temat zostal tu przeniesiony. Pozniej mi to kolezanka przetłumaczy bo nie znam Czeskiego. Pisalem po angielski - powiedzieliscie mi zeby lepiej pisac po Polsku. Pisze po Polsku tez zle :P

I haven`t seen that topic was moved here. Later my friend will translate it to Polish for me. I was writing in English and some say that it will be better to write in Polish. So I`m writing in Polish and it`s bad too.

I don`t understand what is the problem if one of the post is in other language ? If someone don`t understand it just skip it. Or use translator. I was trying czech translator but It wasn`t good.

:arrow: šipka = PŘEKLAD
:arrow: (Neviděl jsem že téma bylo přesunuté sem. Pozděj mi to moje přítel-kyně přeloží do polština neboť česky neumím. Psal jsem dříve anglicky ale někteří říkali, že to bude lepší psát v polštině. Tak já píšu polsky a je to špatně také.

:arrow: Nerozumím proč je problém když něco z příspěvků je v jiném jazyce ? Jestli někdo nerozumí ať to jen přeskočí. Nebo užívejte překladatele. Zkoušel jsem český PC translator ale to nebylo dobrý.

:roll: Jinak přiznávám , že tu Polštinu jsem Maximovi navrhnul Já - následně po špatné - šííílené zkušenosti s translatorem :oops: (Roman)

Flare
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování

Příspěvekod Flare » 11 črc 2007 19:40

Roman píše::?: Proč nemůžu hlasovat - ani přihlášenej ?? :cry:

Co Ti to hlásí??

plzenak
Nováček na fóru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod plzenak » 11 črc 2007 20:46

me to nejde taky
SAVAGE X SS Nomadio senzor
stavím MB Actros
-----------------------------------
byl
TT-01 mírný tuning, uprava rally
FG BIG FOOT ,Futaba 3PK-DSM Spektrum
FINAL MONSTER

Roman
Expert fóra

Příspěvekod Roman » 12 črc 2007 07:46

Flare píše:
Co Ti to hlásí??

Včera když jsem psal , že nemůžu hlasovat tak dole vespod stránky , kde je výpis oprávnění mi hlásilo : Můžete odpovídat, můžete zasílat příspěvky .......... atd. a jako poslední Nemůžete hlasovat a prostě jsem nemohl hlasovat. Není to ale podstatné.

Flare
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Flare » 12 črc 2007 11:27

Roman píše:
Flare píše:
Co Ti to hlásí??

Včera když jsem psal , že nemůžu hlasovat tak dole vespod stránky , kde je výpis oprávnění mi hlásilo : Můžete odpovídat, můžete zasílat příspěvky .......... atd. a jako poslední Nemůžete hlasovat a prostě jsem nemohl hlasovat. Není to ale podstatné.

Koukal jsem na to a bude to schovane nekde hloubeji, zatim hlasovani korektne nefunguje bohuzel ... az bude chvile tak se jeste podivam vice na konfiguraci.

Zpět na „Návrhy a požadavky“