P - RC soupravu REFLEX PRO 14kanál

Nabídky k prodeji pro RC trial modely, díly, služby.
Pravidla fóra
Pro bazar platí následující pravidla: jde o soukromou inzerci nebo nabídky malovýrobního charakteru týkající se výhradně modelů aut. Autor inzerátu je povinen uvézt dostatečné kontaktní informace, nezavádějící obsah inzerátu a po skončení jeho platnosti požádat o jeho smazání. Pro ostatní přispěvatele platí, že komentáře se mohou výhradně týkat inzerátu (např. upřesnění předmětu koupě či prodeje).

V jednom tématu může být pouze jeden inzerát, předmět tématu by měl vystihovat obsah inzerátu - prosté "prodám" nic neřekne.

Inzeráty nebo příspěvky neodpovídající pravidlům budou smazán bez dalších upozornění.
Odpovědět
martin-v10
Nováček na fóru
Účastník závodů RCTT: ne

P - RC soupravu REFLEX PRO 14kanál

Příspěvek od martin-v10 » 28 říj 2019 08:58

Prodám RC soupravu REFLEX PRO 14kanál
https://martin4.rajce.idnes.cz/Desktop# ... 080005.jpg

Nová, rozbalená a jen vyzkoušená.
Více info https://www.rcprofi.cz/pultovy-vysilac- ... ti-pro-lcd

Cena: 3000,-

Mila198
Junior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: P - RC soupravu REFLEX PRO 14kanál

Příspěvek od Mila198 » 29 říj 2019 16:40

Ahoj Martine,
koukám, že se zatím souprava asi neprodala, já bych o ni mohl mít zájem, ale nerozumím tomu popisu... Ty hlavní 4 kanály jsou jasný, ale mě jde o těch osm, jak oni píšou tlačítka a spínače. Tzn, že uprostřed je servo v nulové poloze a vychyluje se na každou stranu? Ale tlačítka tam žádná nevidím!? Lze tyto ovládací prvky nějak regulovat... Potřeboval bych 2 na řazení převodovky, dá se tam něco nastavit vytrimovat..? Otočné potenciometry asi fungují klasicky lineárně, podle otočení...
Díky za odpověď Miloš

martin-v10
Nováček na fóru

Příspěvek od martin-v10 » 31 říj 2019 23:10

Mila198 píše:
29 říj 2019 16:40
Ahoj Martine,
koukám, že se zatím souprava asi neprodala, já bych o ni mohl mít zájem, ale nerozumím tomu popisu... Ty hlavní 4 kanály jsou jasný, ale mě jde o těch osm, jak oni píšou tlačítka a spínače. Tzn, že uprostřed je servo v nulové poloze a vychyluje se na každou stranu? Ale tlačítka tam žádná nevidím!? Lze tyto ovládací prvky nějak regulovat... Potřeboval bych 2 na řazení převodovky, dá se tam něco nastavit vytrimovat..? Otočné potenciometry asi fungují klasicky lineárně, podle otočení...
Díky za odpověď Miloš
Ahoj,
ano je stále k mání.
Čtyři páčky na levé straně se pružinou vrací zpět do středové polohy a čtyři na pravé straně zustávají v poloze kam je přepneš, všech osm je třípolohových. Na těchto osmi páčkách jde nastavit jen reverz. Potenciometry fungují jak píšeš.
Martin

Mila198
Junior člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mila198 » 01 lis 2019 07:15

Už jsem dostal podrobné informace od jednoho prodejce, a mě to bohužel nevyhovuje.

martin-v10
Nováček na fóru

Příspěvek od martin-v10 » 02 lis 2019 19:19

Mila198 píše:
01 lis 2019 07:15
Už jsem dostal podrobné informace od jednoho prodejce, a mě to bohužel nevyhovuje.
Jo, jasný. Stejně to bylo i u mně, jen jsem se před koupí neinformoval.

Odpovědět