Pravidla pro psaní do diskuze

Návody a rady pro stavbu, postupy, materiály, zkušenosti.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Flare
Administrátor
Příspěvky: 4203
Registrován: 12 lis 2005 10:39
Skype: flarecz
Účastník závodů RCTT: ano
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pravidla pro psaní do diskuze

Příspěvek od Flare » 11 čer 2007 16:15

PRAVIDLA:

1) Nezakládat duplicitní příspěvky (na příspěvek reagujte vždy zasláním odpovědi a ne vytvořením nového témata)

2) Předmět by měl být vždy výstižný, aby bylo ihned zřetelné, o co jde (nepoužívejte předměty typu "pomoc", "poraďte" a pod.)

3) Vyjadřujte se slušně, nepoužívejte vulgární výrazy

4) Dříve, než se na něco zeptáte, přečtěte si prosím ostatní příspěvky jestli už dané téma nebylo na tomto fóru probíráno.

5) Pokud někdo vloží příspěvek, o kterém se dá říci že je zbytečný až obtěžující (např. týkající se témat už jednou probíraných), nereagujte na něj. Snad to tazateli dojde samo!

6) Maximální povolená velikost obrázku pro přímé umístění je 640x480, větší obrázky vkládejte jako odkazy prolinkem přes zmenšeninu. Důvodem je zejména ohleduplnost k přenosové kapacitě čtenářů.

7) Toto fórum je v češtině nebo slovenštině! Cizí jazyk je povolen jen v samostatném tématu, který je označen v názvu jazykem ve kterém je téma (např. ENG, PL..). Toto není projevem jazykové nesnášenlivosti ale čistě potřebou vycházející čitelnosti, přehlednosti.

Příspěvky porušující pravidla budou smazány, na opakované porušení budete upozorněni. Administrátor si vyhrazuje právo upravit příspěvek (např. zmenšením obrázku apod. nebo zkrácením citací). Opakované porušení pravidel vede k zablokování účtu dočasně nebo trvale.

/Flare

Zamčeno